Historia firmy
 
  Przedsiębiorstwo Produkcyjne "WIMAR" M. Waśkiewicz Spółka Jawna, powstało w 1991 r. Od momentu powstania celem firmy jest zapewnienie klientom jak największego komfortu w codziennym życiu. Wypełniając pewną lukę na rynku, zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy do produkcji garażowe drzwi podnoszone, które to drzwi od momentu powstania firmy są głównym wyrobem produkowanym w zakładzie. Równolegle realizowaliśmy projekt i wdrożenie do produkcji kolejnego wyrobu, jakim są bramy wjazdowe przesuwne. Od 1995 roku, na bramę wjazdową przesuwną firma posiada prawo ochronne.

Aby całkowicie usatysfakcjonować użytkowników w/w produktów, drzwi i bramy wyposażamy w napędy elektromechaniczne renomowanych firm NICE, BOSCH, CAME, FAAC.
W ostatnich latach firma opracowała projekt i wyspecjalizowała się w produkcji drzwi wejściowych zewnętrznych do klatek schodowych, które dzięki współpracy z firmami budowlanymi, montowane są w nowych budynkach oraz budynkach zasiedlonych w latach poprzednich.

Dewizą firmy WIMAR jest kompleksowa obsługa od projektowania, doradztwa, produkcji, montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.
 
 

O firmie Produkujemy Montujemy Kontakt
 
 
    Wraz z rozwojem firmy rozszerzyliśmy ofertę wyrobów produkowanych w firmie o:
  • drzwi przemysłowe przesuwne do hal produkcyjnych;
  • o drzwi wejściowe w szerokiej gamie wzorów i wymiarów;
  • o wykonywane na zamówienie nietypowe elementy ślusarki budowlanej takie jak np. zadaszenia nad wejściami, balustrady, schody, itp. 
 

 © 2002   Wimar
Created by Formica